Praca w roli ochroniarza

post details top
13 Mar 2014
post details top
Praca w roli ochroniarza

Prywatne usługi ochroniarskie oferują wiele możliwości zatrudnienia. Istnieje wiele firm ochroniarskich, które nieustannie prowadzą nabór nowych pracowników. Branża ochroniarska cechuje się dużą rotacją, więc o pracę na każdym stanowisku nie powinno być raczej trudno. Praca tego rodzaju to jedna z alternatyw, jeśli nie udało ci się dostać do wojska lub policji.

Pracując w agencjach ochrony, ludzie mogą szybko zdobyć prawdziwe doświadczenie, które pozwoli im później rozwijać swoje kwalifikacje i znaleźć wymarzona pracę w rządowych służbach bezpieczeństwa. W agencjach ochroniarskich nie brakuje również lukratywnych ofert kierowanych dla emerytowanych pracowników policji i wojska. Jest to dla nich możliwość zarabiania dodatkowych środków do życia, po przejściu na wcześniejszą emeryturę.

Jakie wymogi musi spełniać kandydat do pracy?

Ochrona osób i mienia wymaga od kandydatów następujących kwalifikacji. Posiadanie większości z nich gwarantuje szybsze znalezienie etatu i możliwość wynegocjowania lepszych warunków płacowych. Osoba ubiegająca się o pracę ochroniarza nie może być skazana za jakiekolwiek przestępstwo. Osoba nie może być również skazana wyrokiem w zawieszeniu.

Kandydat musi posiadać ważne prawo jazdy – przynajmniej na kategorię B. Przyszły pracownik ochrony musi być w stanie mówić, czytać i pisać w języku polski. Znajomość dodatkowych języków jest wielkim atutem i pozwala na otrzymywanie ciekawszych i lepiej płatnych zleceń. Kandydaci muszą mieć ukończone co najmniej 18 lat i posiadać licencję ochroniarską właściwego stopnia. Każda z osób winna przedstawić zaświadczenie lekarskie, mówiące o braku przeciwwskazań do tego rodzaju pracy.

Korzyści z pracy w ochronie

Agencje ochroniarskie oferują wiele atrakcyjnych korzyści dla swoich pracowników. Pokrywanie kosztów leczenia, bogate pakiety ubezpieczeniowe, płatne urlopy z dofinansowaniem wczasów, nadgodziny, premie wakacyjne, elastyczne godziny pracy, a także dostęp do znakomicie wyposażonych siłowni, basenów i gabinetów odnowy biologicznej. By zapewnić konkurencyjność oferty, ochroniarze uczestniczą w regularnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Z ofertą tego typu szkoleń możesz zapoznać się tutaj:

http://www.inwemer.pl/oferta/ochrona-osob-i-mienia

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *