Kompleksowa oferta firm sprzątających

post details top
25 Lut 2014
post details top
Kompleksowa oferta firm sprzątających

Firmy, które oferują usługi sprzątania, zapewniają bardzo często kompleksową obsługę, czyli sprzątanie, mycie i odkurzanie wnętrz oraz zajmowanie się tym, co jest na zewnątrz budynków. Ale po kolei.

Czyste wnętrza

Firmy sprzątające myją i czyszczą wnętrza, w tym wnętrza biur, hoteli, restauracji, banków, centrów handlowych czy magazynów. Odkurzają kurz z mebli, myją okna i podłogi, czyszczą toalety, łazienki i kuchnie. Poza tym piorą wykładziny oraz tapicerki, używając do tego odkurzacza piorącego. Taki odkurzacz nie tylko usuwa brud, ale także usuwa roztocza i bakterie, które mogą wywoływać choroby czy alergie u ludzi. Sprzątanie ma więc także niebagatelne znaczenie dla naszego zdrowia.

W tym celu również na rynku istnieją firmy zajmujące się deratyzacją i dezynsekcją, czyli pozbywają się przy pomocy specjalnych środków pluskiew, prusaków i karaluchów z wnętrz, a także przy pomocy trutek i pułapek gryzoni takich jak szczury i myszy. Inne maszyny, które zapewniają dezynfekcję, to między innymi parownica, czyli maszyna parowa. Czyści ona powierzchnie trudne do umycia, ale także je dezynfekuje, a to wszystko dzięki parze wodnej, rzecz jasna.

Specjalistyczny sprzęt

Firmy sprzątające posiadają również innego rodzaju maszyny, które nadają się doskonale do czyszczenia i mycia większych powierzchni takich jak centra handlowe, magazyny czy hale produkcyjne. Wśród tych maszyn znajdują się maszyny do mycia podłóg, a także do ich froterowania i polerowania. Poza tym firmy zajmujące się sprzątaniem oferują mycie elewacji i okien. Przy pomocy myjki wysokociśnieniowej pozbywają się zacieków oraz kurzu z elewacji. Również trudne do usunięcia plamy na kostce brukowej nie są dla nich żadnym wyzwaniem.

Firmy z Warszawy

Firma sprzątająca z Warszawy – Inwemer ustala swoje ceny w zależności od tego, czy stale współpracują z daną firmą czy osobą prywatną, jakiej wielkości jest powierzchnia do wysprzątania oraz ile osób musi ją sprzątać. Ze szczegółami ofert firm sprzątających zapoznasz się na ich stronach www.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *