Stylowe prezenty na 40 urodziny

post details top
22 Lip 2017
post details top
Stylowe prezenty na 40 urodziny

Zaproszenie na czterdzieste urodziny wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Dotyczy ona zainwestowania w efektywny i atrakcyjny długoterminowo prezent. W artykule poznasz zestawy stylowych upominków, które nie nadwyrężą w żadnym wypadku twojego budżetu.

Zegarki klasyczne lub specjalistyczne

Tutaj masz do wyboru ogromny przedział cenowy, zaczynając od modeli sportowych za kilkanaście złotych, a kończąc na szwajcarskich unikatach za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zegarek z ciekawym paskiem to jeden z lepszych prezentów zarówno z perspektywy kobiety, jak i mężczyzny. Nie musisz się też bać dopasowania rozmiarów. Osobom biegającym możesz kupić, np. zegarek z GPS popularnej marki Garmin.

Czytnik książek elektronicznych

Gadżet wysoce hobbystyczny. Przed zakupem warto sprawdzić, czy solenizant już nie posiada podobnego urządzenia. Do czytnika wgraj kilka ciekawych tytułów na dobry początek. Upominek jest bardzo stylowy, przydaje się w wielu sytuacjach, np. podczas podróży

Voucher upominkowy z doładowaniem pieniężnym

Większość firm, np. sklepy odzieżowe, sklepy z biżuterią, itp. daje klientom możliwość zamówienia voucherów prezentowych doładowanych dyskretnie określonymi kwotami. Voucher prezentowy dołączysz, np. do dobrego wina. Voucher zastępuje typową kopertę z gotówką i znacznie lepiej prezentuje się jako tematyczny upominek.

Wykupienie długoterminowego karnetu

Zamiast vouchera zainwestujesz również w karnet na siłownię, na zabiegi SPA, solarium, inną aktywność. Im dłuższy karnet wykupujesz, tym mniej ogólnie płacisz za miesiąc korzystania z usługi. Karnet to prezent zawierający duży potencjał motywacji do zmiany. Otyłym solenizantom karnet na siłownię zasugeruje delikatnie aspekt poprawy wizerunku.

Efektywne podejście do zakupu prezentu dla solenizanta

Jaki prezent na 40 urodziny wybierzesz z powyższego zestawienia? Pamiętaj, że nie chodzi o ilość, ale o jakość upominku oraz przede wszystkim o pamięć. Zaplanuj wcześniej aspekt zakupu prezentu, aby nie śpieszyć się w ostatniej chwili. Wyjątkowy prezent na czterdzieste urodziny znajdziesz na https://www.gazetomania.pl/prezent-na-40-urodziny/

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *