Kosmetyczne prezenty dla mamy

post details top
26 Lis 2016
post details top
Kosmetyczne prezenty dla mamy

Kobiety generalnie lubią dostawać kosmetyczne upominki, niezależnie od tego, w jakim są wieku. Nie inaczej jest z naszymi mamami – nowy, ładny zapach perfum lub dobrej jakości kosmetyk z pewnością je zadowoli. Dzisiejsza oferta prezentów na dzień mamy nie odnosi się jedynie do podarunków rzeczowych.

Równie dobrze, jako prezenty dla mamy sprawdzą się wizyty w salonach kosmetycznych. Może to być wcześniej umówiona wizyta u ulubionego fryzjera, a nawet zafundowanie gamy zabiegów upiększających. Jeżeli okazja jest naprawdę duża, warto pokusić się o zafundowanie weekendu w SPA lub innym miejscu świadczącym usługi z zakresu odnowy biologicznej. Pozwoli to na dostarczenie relaksu oraz przyniesie przyjemność w jednym. Istnieje duża rozpiętość możliwości, jako że istnieje wiele różnych ośrodków typu wellness w Polsce.

Można również pokusić się o zakupienie preparatu leczniczego jako prezentu. To dobry pomysł szczególnie dla mam w średnim wieku, które muszą zacząć zwracać większą uwagę na swoją dietę oraz zdrowie.

Bardzo częstym, i co najważniejsze niezawodnym prezentem dla mamy okazuje się być flakonik perfum. Przy jego wyborze musimy zastanowić się jakie zapachy należą do ulubionych naszej mamy. Do tego, należy poczynić wybór w ten sposób aby aromat harmonizował z jej osobowością i stylem życia. Aktywnym mamom polecane są perfumy na bazie olejków owocowych, a tym lubiącym czuć się bardzo kobiecymi, aromaty z nutą zapachu kwiatowego. Stawiając na kosmetyki, należy dopasować sposób ich działania oraz profil osób, dla których są przeznaczone, do preferencji i potrzeb naszej rodzicielki.

Kosmetyk jakim jest krem należy dobierać pod względem takich kryteriów jak wiek, rodzaj cery i karnacji, a także ewentualne uczulenie na niektóre jego składniki. Z kolei kosmetyki takie jak cienie do powiek, tusze czy szminki wskazanym jest aby wybierać pod kątem karnacji oraz kolorystyki strojów, jakie nasza mama dobiera na co dzień.

Jeśli jest ona wielbicielką długich, relaksujących kąpieli, być może idealnym upominkiem będzie zestaw relaksujących soli lub olejków. Jako element, który uzupełni prezenty dla mamy świetnie sprawdzi się bukiet pięknych kwiatów lub smaczne czekoladki.

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *