Nowa jakość spania w wielu hotelach

post details top
13 Kwi 2016
post details top
Nowa jakość spania w wielu hotelach

Duże sieci hotelowe rozpoczęły swoistą rewolucję, oferując swoim klientom wygodniejsze, nowocześniejsze posłania. Są to nie tylko efektowne i piękne meble pod względem wzorniczym, ale zapewniające również wysoki komfort zdrowego spania. Od dziś są stałym wyposażeniem wielu hoteli, nadążających za trendami i standardami ogólnoświatowymi. Wiadomo bowiem, że zdrowy i prawidłowy sen mamy śpiąc na posłaniach opartych na stelażach. Materac w dobrym łóżku powinien mieć jednolitą powierzchnię i być umieszczony na stelażu, który zapewnia dostęp powietrza. Co prawda, wymusza to konieczność częstego sprzątania pod łózkiem, ale ta czynność jest przecież w kalkulowana w cenę.

Materace hotelowe – jakie wybrać

lateksowe materace

Popularne materace hotelowe to sprężynowe bonelli lub kieszeniowe. Nie mają one wygórowanej ceny. Często są wzbogacone o podnoszące twardość materaca wkłady kokosowe i piankę poliuretanową. Pianka gwarantuje miękkie ułożenie się materaca do ciała, wypoczynek dla kręgosłupa i wszystkich mięśni. Łóżka na stelażach mają też wersje modułowe, które pozwalają na wygodne dostawianie dostawek. Ma to znaczenie dla rodzin z dziećmi. Poza tym materace z pianką poliuretanową posiadają właściwości antyalergiczne. Cienka warstwa pianki nie tylko idealnie wprost dostosowuje się do ciała śpiącego, ale też przepuszcza powietrze. Wewnątrz pianka jest sucha i przewiewna. Hamuje to rozwój roztoczy i drobnoustrojów.To perfekcyjna ochrona dla alergików. Roztocza bowiem potrzebują do namnażania wilgoci, ciemności i ciepła.

Materace – idealny wybór dla hoteli

Materace z pianką są więc idealne dla hoteli, gdzie często zmieniają się użytkownicy materacy, a pomimo to materace pozostają higieniczne i czyste. Ważnym elementem podnoszącym standard hotelowego spania są nakładki stosowane na materace. Często mogą podlegać wymianie, można je prać nawet w wysokich temperaturach. W ten sposób dodatkowo chronią materace przed uszkodzeniami mechaicznymi lub wilgocią. Są też dodatkowym elementem higienicznym, podnoszącym standard hotelu i wygodę spania. Zachęca to gości do ponownego odwiedzenia hotelu, jest bezcenną reklamą.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *