Modne prezenty na wieczorze panieńskim

post details top
23 Cze 2017
post details top
Modne prezenty na wieczorze panieńskim

Wieczór panieński gwarantuje ciekawe przeżycia i liczne wspomnienia w gronie przyjaciółek. Na wieczorach panieńskich dominują współcześnie zabawne prezenty lub zamiast gadżetów przyjaciółki zrzucają się na niesamowitą imprezę w nietypowym otoczeniu. Jaki zatem prezent na wieczór panieński sprawdzi się najlepiej? Oto kilka najważniejszych wskazówek.

Różne rodzaje upominków przydatnych na imprezie okolicznościowej

Wieczór panieński to wstęp do zabawy weselnej, a jednocześnie szansa na podarowanie drobnych upominków lub po prostu dzień gwarantujący niesamowite spędzenie czasu z przyjaciółkami. Zamiast standardowych prezentów materialnych, które są bardziej popularne na ślubach podczas wieczoru panieńskiego warto postawić na ekstremalne przeżycia. Przyjaciółki mogą wynająć striptizerów, limuzynę wyposażoną w pełną infrastrukturę rozrywkową lub po prostu wyjechać do hotelu SPA czy na szereg zabiegów upiększających. Wieczór panieński na wycieczce zagranicznej to też całkiem niezły pomysł, chociaż wymaga wcześniejszego planowania. Dużą popularnością ciszą się również jazdy gokartami lub samochodami sportowymi z jednoczesnym, pełnym wsparciem cateringowym wieczoru panieńskiego. Widać wyraźnie, że rynek usług okolicznościowych dla kobiet wychodzących za mąż jest bardzo duży. Jeżeli zamierzasz zainwestować jednak w klasyczny prezent materialny, skieruj się do klasyki, czyli bielizny erotycznej, książek związanych z małżeństwem, wychowaniem dzieci, zarządzaniem domem, do gier erotycznych (planszowe, karciane, kostki, inne kategorie). Jednym z ciekawszych pomysłów jest portret okolicznościowy zrealizowany przez wysokiej klasy artystę.

Wspólne świętowanie to zdecydowanie najlepszy prezent

Wieczór panieński to przyjemny dzień, w którym chodzi o wspólne przeżycia, a niekoniecznie o wydawanie ogromnych ilości pieniędzy. Wspólna zabawa to prawdopodobnie najlepszy prezent. Miej jednak w pogotowiu powyższą listę upominkową, na wszelki wypadek. Jakie pomysły na upominek podobają ci się najbardziej? Sprawdź przykłady tutaj.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *